Rozdamy 10 pakietów po 10 zabiegów elektrostymulacji!!!

Jak co roku otwieramy sezon na zbędne oponki, galaretki i skórki pomarańczowe.
A tak poważnie mamy dla Was motywację w postanowieniach noworocznych.

Jeśli podejmiesz wyzwanie i kupisz dowolny pakiet na 10 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej to otrzymasz pakiet 10 zabiegów elektrostymulacji zupełnie za darmo. O wyniki my zadbamy.

A nasz dietetyk podpowie jakie proste jest zdrowe żywienie.

Zabieg liposukcj - usuwanie tkanki tłuszczowej w danych obrębach ciała, tam, gdzie jest jej nadmiar, za pomocą ultradźwięków.Ultradźwięki o właściwie dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji. Następuje wówczas uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i uwolnienie zgromadzonych w nich trójglicerydów, tłuszczy i ich pochodnych. Substancje te transportowane są przez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, gdzie są traktowane tak jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.
Jest to prosty sposób, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. z ud,brzucha, talii, bioder, rąk, okolic kolan. Metoda doskonale sprawdza się u osób z otyłością miejscową poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, z których trudno się jej pozbyć tradycyjnymi sposobami.

ELEKTROSTYMULACJA mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową. Specjalnie dobrane sekwencje prądów działają tak, aby uwolnić i przepchnąć limfę i toksyny do dużych, zbiorczych węzłów chłonnych. Stąd zostają odtransportowane do narządów filtrujących i wydalane z organizmu z moczem, dlatego po zabiegu odczuwa się wzmożoną moczopędność. Pamiętajmy, że trening przeciwcellulitowy musi trwać przynajmniej 30 min, gdyż tkankę tłuszczową zaczynamy spalać dopiero po 20 minutach wysiłku.
Eksperci są zdania, że 45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu nie powodując jednak nadmiernego wzrostu mięśni i obciążenia stawów.
RESTRYKCYJNA DIETA? TO JUŻ NIEPOTRZEBNE!
ELEKTROSTYMULACJA POMAGA RÓWNIEŻ MŁODYM MAMOM W UZYSKANIU WYGLĄDU
CIAŁA Z PRZED CIĄŻY. PIERWSZY ZABIEG MOŻNA WYKONAĆ JUŻ PO 90 DNIACH PO
PORODZIE.