Zabieg bankietowy, doceniony przez nasze klientki przed tegorocznym Balem Sylwestrowym w nowej odsłonie.

Od 19 grudnia do 29 grudnia - pełna kuracja to koszt 250 zł zamiast 390 zł.

Zabieg bankietowy jest to kompleksowy rytuał dla twarzy szyi i dekoltu z uwzględnieniem okolicy oka. Daje natychmiastowy efekt odświeżenia, liftingu oraz rozjaśnienia skóry. Doskonale sprawdza się przed ważnym spotkaniem, czy imprezą okolicznościową. Zabieg bankietowy sprawi, iż Twoja cera olśni każdego swym wyglądem, dzięki czemu poczujesz się jak gwiazda na czerwonym dywanie.

Rozpoczynamy złuszczenia naskórka za pomocą najnowszych technologii, wprowadzamy substancje czynne w postaci ampułki z jadem węża, wraz ze stymulacją dolnej i górnej powieki oka specjalistycznym roll on'em ze stężonym serum, następnie wykonujemy masaż tlenowy oraz zabieg z falami radiowymi, których głównym zadaniem jest skrócenie włókien kolagenowych. Teraz czas na "gwiazdę wieczoru" silnie liftingującą maskę algową z jadem węża i komórkami macierzystymi.Na koniec krem wygładzający i rozświetlający.

Każda klientka otrzyma rabat -15% na zestaw do pielęgnacji domowej - krem z jadem węża zamiast 169 zł za 144 zł oraz roll on z serum na okolicę oka w cenie 109 zł zamiast 129 zł.

Rezerwacja zabiegu - 24 367-40-50, 698-54-89-89