TYDZIEŃ ZAKOCHANYCH W CITY SPA

 

Od 8-13 lutego 2021r. City Spa zamienia się w oazę miłości, spokoju i relaksu.
Do każdego pakietu dla zakochanych odbywającego się w tych dniach serwujemy afrodyzjaki!
Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę

1) Płomień Miłości (60 min) - 320 zł
Rozgrzewający i niezwykle nawilżający pakiet dla dwojga, łączący w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Masaż ten wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świec, składających się z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Skóra po gorących doznaniach pozostanie nawilżona i niesamowicie gładka przez długi czas. Uwieńczeniem błogich chwil będzie wspólne kosztowanie czerwonego wina.

http://www.cityspa.net.pl/sklep/natural-spa/p%C5%82omie%C5%84-mi%C5%82o%C5%9Bci-szczegoly

2) Aromatyczna Randka (75 min)- 340 zł
Przyciemniony gabinet, delikatny blask płomieni i romantyczny nastrój to idealne połączenie, by rozpocząć relaksacyjny masaż całego ciała ciepłą oliwą z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych, odpowiadających  zmysłom Zakochanych. Spokojny oddech i błogi stan pozwoli wczuć się Parze w atmosferę relaksu jaki czeka ich w kolejnym etapie zabiegu którym jest relaksacyjny masaż twarzy.  Wyjątkowej wzniosłości doda degustacja czerwonego wina.

http://www.cityspa.net.pl/sklep/natural-spa/aromatyczna-randka-szczegoly

3) Walentynkowa rozpusta (90 min)-390 zł
Wyjątkowo przyjemny i aromatyczny pakiet dla dwojga, który zniewoli zmysły eksplozją owocowo-czekoladowej rozpusty. Połączenie czekolady z ostrą chili i słodką wiśnią, niesamowicie  rozpali wyobraźnię... ;). Pakiet składa się z suchego peelingu oraz masażu gorącą czekoladą, wykonywanego w blasku świec i przy dźwiękach spokojnej i zmysłowej muzyce. Uwieńczeniem błogich chwil będzie wspólne kosztowanie czerwonego wina oraz rozpływających się w ustach czekoladek.

http://www.cityspa.net.pl/sklep/natural-spa/b-walentynkowa-rozpusta-90-min-szczegoly

**By skorzystać z pakietów w TYGODNIU ZAKOCHANYCH należy uprzednio umówić się w recepcji salonu i wpłacić 50%-tową zaliczkę na numer konta bankowego City Spa lub zakupić online.

Jeżeli spóźnisz się z rezerwacją terminu w czasie TYGODNIA ZAKOCHANYCH w City Spa możesz podarować swojej połówce voucher na pakiet zabiegów lub na dowolną kwotę, który jest ważny przez 12 miesięcy.
Dla zakochanych klientów, korzystających z pakietów dla par mamy specjalną zniżkę - 15% na zakup voucherów w dniach 8-13 luty 2021.

instagram  Facebook  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 City Spa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
kup voucher kup voucher